עיצוב בתים

עיצוב בתים – להתאים את הצרכים שלכם לסגנון המועדף

לכל אחד מאיתנו יש את ה״אני מאמין״ שלו בכל מה שקשור להעדפות בתחום העיצוב. יש כאלה שמחוברים לסגנון המודרני שנכנס בשנים האחרונות חזק לתמונה, אחרים מחוברים לסגנון עיצובי כפרי ויש את אלה עם הראש הפתוח שאוהבים לשילוב בין סגנונות, חומרי גלם וצבעים. כאשר אתם בוחרים מעצב פנים או מעצבת פנים אליהם התחברתם המטרה שלהם חייבת להיות מצד אחד לתכנן את תהליך עיצוב הבית וההום סטיילינג בהתאם לצרכים שלכם ומצד שני לחבר לאותם צרכים קו העיצובי מסוים המתאים לסגנון שמנחה אתכם.

מה זה אומר לזהות את הצרכים?

כל בית מאופיין באנשים אחרים שגרים בו. יש בתים בהם הישיבה המשפחתית מתקיימת באותו מקום בו אנו מארחים ויש משפחות להן חשוב שיהיה חדר משפחה נפרד, משהו חמים, נעים – חלל שייצור אווירה מסוימת. בנוסף, יש בתים בהם מבשלים 10 ארוחות בכל שבוע לעומת משפחות שהזמן איכות שלהם בא לידי ביטוי בישיבה בפינת האוכל עם ארוחה קלה בלבד. לכן, לכל בית יש את הצרכים שלו ועל כן תפקידה של מעצבת הפנים הוא לבנות את פנים הבית באופן כזה שיתאים לכל אותם צרכים.

עיצוב בתים הינו תהליך ממושך המתחיל מהבנה, הקשבה והכוונה נכונה. האידיאל עליו מתבסס תהליך של עיצוב בתים מבפנים הינו ליצור הרמוניה בין טקסטורות, צבעים, מרקמים ורהיטים שונים תוך התייחסות לכל אותם אלמנטים אותם הזכרנו קודם לכן. מעצב או מעצבת פנים מקצועיים יידעו איך לחבר את כל חלקי הפזל וליצור עבורכם את הבית המושלם. עיצוב בתים והום סטיילינג חייבים לבוא לידי ביטוי בפונקציונליות, השראה עם דגש על אור ואווירה מסוימים.