עיצוב בתים על קצה המזלג

עיצוב הבית הוא נושא שחשוב לרבים מאיתנו, אך לא לכולם יש את התקציב להשקיע עשרות אלפי שקלים במעצבי על, פריטים יקרים והאמת שאפשר להכניס הום סטיילינג הביתה, בתקציבים נוחים שמתאימים לכל כיס. בחרנו לתת לכם כמה טיפים לעיצוב בתים, כדי שתוכלו לעצב את ביתכם בטוב טעם ולהנות מכל דקה בה אתם שוהים בחללים השונים המאפיינים את הבית שלכם.

 

  • הסתכלו על כל חלל בנפרד – גם אם מתחברים לסגנון מסוים, חשוב לקחת כל חלל ולהשקיע בו מחשבה בהתאם למאפיינים שלו וכמובן תוך התייחסות לצרכים שלכם. כך תוכלו לבחור בדים, גופי תאורה, לחשוב על פתרונות אחסון ולהוסיף אביזרים בהתאם לאותו חלל. כמובן שעיצוב בתים מחייב גם שתהיה איזושהיא הרמוניה או קשר בסיסי אך היום, בשנות ה-2000, הכל משתלב עם הכל אז נצלו את זה והתמקדו בכל חלל בנפרד.
  • הום סטיילינג- דברים קטנים עושים הבדל גדול – וילונות, כריות, פופים, פמוטים, פסל אמנותי, כד פרחי משי וכל חפץ אחר אליו אתם מתחברים יכול להפוך חלל מריק למלא. אין צורך להעמיס, שמרו על ניקיון אך בחרו כמה פריטים בצבעים שפשוט יעשו את ההבדל ויהפכו משהו ריק ומשעמם למלא, עמוק ומשפחתי.
  • עיצוב בתים זה לחשוב מחוץ לקופסא – יש פריטים שלא תעלו על דעתכם שאפשר להפוך אותם למה שהם. שוטטו ברשת, קבלו רעיונות וחפשו קשרים. לפעמים קיר בצבע שונה זה מה שעושה את ההבדל. נסו לנצל כל חלל שיש לכם בבית למטרה טובה כמו למשל הוסיפו ספסל עטוף בכריות בצבעים רכים עם כוורת קטנה וכמה ספרים וכבר השגתם פינה משגעת. בכל מה שקשור לעיצוב בתים, הדמיון שלכם אמור להיכנס לפעולה כי באמת שמגוון האפשרויות הוא אינסופי.

 

בנוסף, תמיד תוכלו להיעזר במעצב או מעצבת פנים מקצועיים שיסייעו לכם להלביש את הבית שלכם מחדש, להוסיף אור, מרקמים, צבעים וטאץ׳ ייחודי שלכם.